parallax background

دوره های فعال

زبان انگلیسی

دوره های آموزش زبان انگلیسی مهرسجاد به شما کمک می‌کنند که زبان انگلیسی را روان و سلیس صحبت نمایید، روابط اجتماعی خود را گسترش دهید و شغل بهتری پیدا کنید. در این دوره‌های آموزشی، ما به موضوعاتی چون کاربرد زبان انگلیسی در برقراری ارتباط در هتل‌های خارجی، سفر و گردشگری می‌پردازیم از همه مهم‌تر، در کلاس‌های مقدماتی واژگان و عبارات مهم برای تجارت و گردشگری معرفی و آموزش داده می‌شوند. حالا فرقی نمی‌کند که هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی حرفه‌ای یا شخصی باشد. در هر صورت، دوره‌های آموزشی آموزشگاه زبان مهرسجاد در دسترس شماست.

  • دوره های آموزش زبان ویژه بزرگسالان
  • دوره های آموزش زبان ویژه کودکان و نوجوانان
ثبت نام کنید

زبان فرانسه

اگر تا الان فکر می‌کردید زبان فرانسه فقط مخصوص کشور فرانسه است، خوب اشتباه می‌کردید. زبان فرانسه زبان رسمی 29 کشور در 5 قاره‌ی مختلف است و کاربرد بسیار زیادی دارد. شما با دوره‌های آموزش زبان فرانسه مهرسجاد می‌توانید این زبان را که به زبان عشق معروف است به خوبی یاد بگیرید و فرصت‌های شغلی و تحصیلی خود را افزایش دهید. حالا اگر می‌خواهید زبان فرانسه را تخصصی‌تر و عمیق‌تر یاد بگیرید و اصطلاحا، در این زبان غوطه‌ور شوید، می‌توانید به اساتید متخصص ما در این زمینه اعتماد کنید. ما تضمین می‌کنیم که به شما جنبه‌های مهم زبان فرانسه، از اعداد گرفته تا قوانین گرامری و فونتیک‌ها، لهجه و ارتباطات اجتماعی را از مبتدی تا پیشرفته آموزش دهیم. ما حتی کلاس‌هایی داریم که در آن‌ها کلمات و عبارات مقدماتی فرانسوی آموزش داده می‌شود تا به کمک آن‌ها بتوانید خودتان را معرفی کنید؛ غذا سفارش دهید؛ با بومی‌های فرانسوی‌زبان ملاقات داشته باشید و حتی مکانی را توصیف نمایید.

  • دوره های آموزش زبان ویژه بزرگسالان
  • دوره های آموزش زبان ویژه کودکان و نوجوانان
ثبت نام کنید

زبان عربی

آن‌چه رويکرد آموزشگاه مهرسجاد را در آموزش زبان عربی از ديگر مراکز آموزشی متمايز می کند، تلاش برای آموزشی فراگير و در بردارنده همه اجزای مهارتی آن با حفظ اصل کارآمدی و برخوردار از شيوه‌های امروزی است. توجه به مهارتهای گوناگون زبان ـ همچون شنيدن ، سخن گفتن، خواندن و نوشتن. استفاده از مواد آموزشی زبان امروزی عربی و بهره مندی از جاذبيت های ظاهری از جمله مهم ترين ويژگيهای اين مجموعه است. به گونه ای که در عرصه آموزش زبان عربی يک گام متفاوت به شمار می آيد.

  • دوره های آموزش زبان ویژه بزرگسالان
  • دوره های آموزش زبان ویژه کودکان و نوجوانان
ثبت نام کنید

دوره های آموزشی ما را از دست ندهید