موسسه آموزش زبان MCI

۳۸۴۵۲۵۲۴

info@mehrsajjad.ir

موسسه زبان mci

کلمه TESOL که مخفف Teaching English to Speakers of Other Languages است. آموزش زبان امری مهم و قابل بحث بوده و از این رو شیوه هایی برای تدریس آن بیان شده و دوره های آموزشی فراوانی در سراسر دنیا در این رابطه برگزار میشود. کارشناسان با توجه به بررسی های گوناگون پیرامون بحث آموزش با اصول آکادمیک روش هایی را طرح کرده اند که در امر تدریس بسیار مورد توجه واقع شده است. بنابراین تحقیقات تمامی مراکز آموزشی سعی در تربیت مدرسانی دارند که با شیوه های نوین م مدرن روز آشنایی کامل داشته باشند. در پی اهمیت تدریس زبان انگلیسی مراکز آموزش زبان افرادی را انتخاب میکنند که به تعاریف بین المللی نزدیکتر باشند. از این رو برای سنجش این افراد دوره های جهانی طراحی شده است که گواهی این دوره ها از اعتبار در سطح بین الملل برخوردارند. یکی از این دور های مهم تربیت مدرس زبان انگلیسی دوره تیسول میباشد.

TESOL گواهی رسمی کار به عنوان مدرس بین المللی زبان انگلیسی است که دارای اعتبار و استاندارد جهانی می باشد. این دوره آموزشی بیشتر مواقع با دوره های دیگر همچون CELTA و ESOL , TESL , TEFL , TEAL اشتباه گرفته میشود. در اروپا ( بجز بریتانیا ) انگلیسی را به EFL و در کشورهایی مانند کانادا و ایالات متحده, انگلیسی را به عنوان ESL میشناسند. بر خلاف بسیاری از دوره های کوتاه مدت, امروزه TESOL تحت عنوان یک رشته آکادمیک شناخته شده و در بسیاری از دانشگاهها در مقاطع, Masre ,Ph.D. Diploma , Post gradute Diploma آموزش داده می شود.

دوره تیسول به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این دوره برای تمامی کسانی که دانش زبان انگلیسی عمومی خوبی دارند و علاوه بر آن به تدریس زبان انگلیسی هم علاقه‌مند هستند پیشنهاد می‌شود، شرکت در این دوره لزوما نیازی به طی دوره‌های آکادمیک زبان انگلیسی در دانشگاه ندارد. همچنین این دوره به اساتیدی که مایل هستند دانش خود را در مقیاس بین‌المللی مورد سنجش قرار دهند پیشنهاد می‌شود.

درباره ما

آموزشگاه زبان انگلیسی مهر سجاد MCI از سال ۱۳۸۱ در مشهد در زمینه آموزش زبان انگلیسی شروع به فعالیت کرد، ما در موسسه مون فقط ۳ تا زبان رو به صورت تخصصی کار میکنیم در همه سطوح، چون اعتقادمون اینه که رو تعداد زبان کمتری با کیفیت کار کنیم بهتره تا تعداد زیادی زبان باشه ولی با کیفیت پایین.

فضای مجازی

تمامی حقوق متعلق به موسسه MCI میباشد
ترم یک زبان فرانسه

اگه زبان فرانسه دوست داری عجله کن!