موسسه آموزش زبان MCI

۳۸۴۵۲۵۲۴

info@mehrsajjad.ir

موسسه زبان mci

دپارتمان عربی

چرا یادگیری زبان عربی مهم است؟

زبان عربی کاملترین زبان دنیاست.
۴۰۰ میلیون نفر در ۲۲ کشور جهان که شامل ۱۰ کشور آفریقایی و ۱۲ کشور آسیایی میباشد زبان عربی صحبت میکنن عربی فصیح زبان رسمی است که در همه کشورها به عنوان زبان عربی پایه مورد استفاده قرار میگیره.البته در کشورهای مختلف عربی لهجه یا گویش های مختلفی وجود داره (مثل لهجه های مشهدی ، اصفهانی ، شیرازی ، لری و… که ما در فارسی داریم) که از جمله اونا میشه به لهجه عراقی ، لهجه خلیجی ، لهجه شامی و … اشاره کرد.

کاربرد زبان عربی در زندگی روزمره

همه ما دوست داریم کسب و کارمون رو گسترش بدیم و درآمدمون بالا بره. ناگفته پیداست که تجارت با کشورهای خارجی و مراودات با شرکت ها و سازمان ها و حتی مردم کشورهای خارجی میتونه آرزوی هر کسب و کاری باشه.
با توجه به جمعیت ۴۰۰ میلیونی عرب زبان و گستردگی کشورهای عرب با یادگرفتن زبان عربی میتونیم یه بازار جدید ۴۰۰ میلیون نفری به مشتری هامون اضافه کنیم

موارد زیر میتونه از اهداف یادگیری زبان عربی باشه

۱-ارتباط با زوار عرب جهت تجارت ، فروش ، درمان ، سیاحت ، زیارت و….
۲-مهاجرت به کشورهای عربی
۳-سفر به کشورهای عربی برای کار یا زیارت یا تفریح
۴-میتونی یه معلم زبان عربی بشی و تدریس کنی
۵-میتونی یه مترجم خوب زبان عربی بشی
ما اینجا در موسسه زبانهای خارجی MCI یه دپارتمان تخصصی آموزش زبان عربی داریم که بیش از ۲۰ سال سابقه آموزشی مکالمه زبانهای خارجی پشتوانه ش هست و سعی کردیم همه موارد از استاد گرفته تا سیستم های آموزشی و کلیه فاکتورهایی که باعث ایجاد کیفیت بهتر میشه رو رعایت کنیم تا شما با اعتماد کامل موسسه ما رو انتخاب کنین.

آموزش زبان عربی در MCI چگونه است؟

♦  ما در MCI زبان عربی رو با تلفیق عربی فصیح و لهجه آموزش میدیم.

♦ کلاٌ ۸ ترم آموزش زبان عربی داریم که با فصیح شروع میشه  و کم کم لهجه بهش اضافه میشه و ترم ۷ و ۸ کلا آموزش لهجه هست.

♦ زبان آموزا تقریبا از اواسط ترم ۲ میتونن صحبت کنن.

آموزش زبان عربی در موسسه MCI کلا بر پایه مکالمه است.

♦ میتونی زبان عربی رو در کوتاهترین زمان یاد بگیری.

♦ هم دوره های عادی داریم هم فشرده.

♦ تو موسسه MCI برای یادگیری زبان عربی میتونی استاد عرب زبان داشته باشی و لهجه های عربی رو از نزدیک ببینی,

" نکته مهم که باید در انتخاب کلاس زبان عربی رعایت بشه "

متأسفانه چیزی که الان در بعضی موسسات به نام آموزش زبان عربی داره صورت میگیره استفاده از اساتیدی هست که  صرفا میتونن صحبت کنن (آنهم با زبان مادری) و به اصول دیگر آموزش زبانی اساساٌ توجهی ندارند. به طوری که زبان آموز یک زبان را فرا نمیگیرد بلکه برخی عبارات و واژگان را حفظ میکنند.

" دوره عالی تربیت مدرس عربی از صفر تا صد "

این دوره یه دوره استثنایی و منحصر به فرد هست که هم دانش عربیت رو کامل میکنه هم مکالمه عربی و هم لهجه رو و هم یه استاد حرفه ای عربی میشی.

دوره عالی تربیت مدرس عربی برای چه افرادی مناسب است؟

این دوره برای طلاب ، دانشجویان و زبان آموزان برتر عربی مناسب است.

دوره عالی تربیت مدرس عربی شامل چه کارگاه هایی است؟

  • تقویت مهارت نگارش
  • آموزش لهجه عراقی و شامی پیشرفته
  • تقویت مهارت تحلیل متن
  • تقویت فهم صرف و نحو و بلاغت عربی بر اساس رویکرد جدید به زبان
  • آموزش روش نوین تدریس زبان عربی
مهر سجاد

حس خوب مکالمه عربی روان رو در MCI تجربه کن

کلاس زبان عمومی بریم یا کلاس زبان خصوصی؟

اگر هدفت از یادگیری زبان خارجی ، مکالمه زبان خارجی مثل زبان انگلیسی یا زبان فرانسه یا زبان عربی هست کلاس عمومی بهتر هست. معمولا مهمترین عاملی که از صحبت کردن جلوگیری میکنه ( حتی در زبان فارسی) خجالت کشیدن از ابراز عقیده جلوی دیگران و کم رویی هست. در کلاس زبان عمومی  در یک فصای واقعی قرار میگیری و مجبوری جلوی بقیه زبان آموزا صحبت کنی و این باعث میشه اون مانعی که جلوت هست برداشته بشه و اینکه انگیزه رقابتی که در کلاس عمومی هست در کلاس خصوصی نیست.
ما اینجا در موسسه زبانهای خارجی MCI یه دپارتمان تخصصی آموزش زبان انگلیسی و فرانسه کودکان و نوجوانان داریم که بیش از ۲۰ سال سابقه آموزشی مکالمه زبانهای خارجی پشتوانه ش هست و سعی کردیم همه موارد فوق از استاد گرفته تا سیستم های آموزشی و کلیه فاکتورهایی که باعث ایجاد کیفیت بهتر میشه رو رعایت کنیم تا شما با اعتماد کامل فرزندتون رو به ما بسپرین.

درباره ما

آموزشگاه زبان انگلیسی مهر سجاد MCI از سال ۱۳۸۱ در مشهد در زمینه آموزش زبان انگلیسی شروع به فعالیت کرد، ما در موسسه مون فقط ۳ تا زبان رو به صورت تخصصی کار میکنیم در همه سطوح، چون اعتقادمون اینه که رو تعداد زبان کمتری با کیفیت کار کنیم بهتره تا تعداد زیادی زبان باشه ولی با کیفیت پایین.

فضای مجازی

تمامی حقوق متعلق به موسسه MCI میباشد