موسسه آموزش زبان MCI

۳۸۴۵۲۵۲۴

info@mehrsajjad.ir

موسسه زبان mci
۱- موسسه زبان MCI
این موسسه  به عنوان یکی از پیشتازان آموزش زبان انگلیسی با کادر فوق العاده قوی توانسته بیش از ۲۰ سال به عنوان یکی از بهترین موسسات زبان مشهد مطرح شود.

جذب اساتید برتر نظارت کامل بر آموزش، آزمون تعیین سطح، اساتید کارآزموده کلاس های کم جمعیت و متناسب گروه های سنی مختلف تنها بخشی از خدمات این موسسه می باشد.

ما با کادر مجرب و محتوی اموزشی مناسب به همراه برنامه ریزی دقیق توانسته ایم بهترین نتایج را برای زبان آموزان رقم بزنیم.

۲- موسسه سفیر گفتمان

موسسه زبان سفیر گفتمان نخستین ارائه‌دهنده‌ سیستم آموزش ترکیبی هایبرید شامل آموزش حضوری به‌همراه آموزش آنلاین، در ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۸ با افتتاح اولین شعبه خود در منطقه‌ قلهک تهران آغاز به‌کار کرد. با اراِیه انواع دوره ها ارایه راهکار های مناسب جهت یادگیری زبان توانسته نتایج درخشانی را رقم بزند و با ارایه ی دوره های متنوع زبان آموزان را جهت شرکت در آموزهای ایلتس و تافل آماده کند.

۳- موسسه زبان حافظ

موسسه زبان های خارجی حافظ با چند مرکز و با در اختیار داشتن بیش از ۱۰۰نفر نیروی اداری و آموزشی  و سابقه آموزشی طولانی خود و با ارائه سیستمی منحصر به فرد برای سطوح متفاوت توانسته است طیف گسترده ای از علاقه مندان به زبانهای ( انگلیسی –آلمانی –روسی –فرانسه -ترکی استانبولی-  ایتالیایی – اسپانیولی – عربی – چینی ) و در دوره های کاربردی زبان را به این مرکز جلب کند.موسسه تحت مدیریت و نظارت افرادی که خود از اساتید دانشگاه بوده و تجربه ای طولانی در امر تدریس دارند می باشد. تمامی کتب و برنامه آموزشی منطبق با اطلاعات روز دنیا می باشد

 

درباره ما

آموزشگاه زبان انگلیسی مهر سجاد MCI از سال ۱۳۸۱ در مشهد در زمینه آموزش زبان انگلیسی شروع به فعالیت کرد، ما در موسسه مون فقط ۳ تا زبان رو به صورت تخصصی کار میکنیم در همه سطوح، چون اعتقادمون اینه که رو تعداد زبان کمتری با کیفیت کار کنیم بهتره تا تعداد زیادی زبان باشه ولی با کیفیت پایین.

فضای مجازی

تمامی حقوق متعلق به موسسه MCI میباشد