موسسه آموزش زبان MCI

۳۸۴۵۲۵۲۴

info@mehrsajjad.ir

موسسه زبان mci

جهت ثبت سفارش و خرید با موسسه تماس حاصل فرمایید:

Basic Vocabulary

کتاب Basic Grammar in Use یکی از کتاب های بسیار خوب در زمینه آموزش گرامر زبان انگلیسی می باشد که برای زبان آموزانی که مبتدی هستند و می خواهند دستور زبان یا همان گرامر زبان انگلیسی را از ابتدا یاد بگیرند، مناسب است. این کتاب که توسط انتشارات کمبریح به منتشر شده است براساس انگلیسی امریکن می باشد.
کتاب Basic Grammar in use ویرایش چهارم نوشته‌ رایموند مورفی (Raymond Murphy) توسط انتشارات کمبریج (CAMBRIDGE) برای سطح مبتدی منتشر شده است. این کتاب برای افرادی مناسب است که مطالعه زبان را به تازگی شروع کردند یا این‌که در زمینه گرامر زبان دچار مشکل هستند. دلیل این مسئله استفاده کتاب از متن‌های کوتاه و توضیحات مختصر است به صورتی که زبان‌آموز را دچار کسالت نمی‌کند.

این کتاب برای سطح پایه زبان انگلیسی آماده گردیده و مباحث گرامری لازم و ضروری را به زبان‌آموز، می‌آموزد. این مجموعه شباهت‌هایی با مجموعه Essential Grammar in Use دارد، اما این کتاب بر مبنای سیستم انگلیسی امریکن طراحی گردیده است. بنابراین فایل‌های صوتی ارائه‌شده در این مجموعه نیز امریکن می‌باشد. گفتنی است، این کتاب شامل ۱۱۳ درس می‌باشد که تمامی دروس به‌صورت دوصفحه‌ای تنظیم گردیده که در صفحه اول آموزش و در صفحه بعد تمرین ارائه‌شده است. در پایان کتاب نیز پاسخ تمارین ارائه‌شده تا زبان‌آموز بتواند این مجموعه را به‌صورت خودآموز مطالعه نماید.

Basic Grammar In Use

درباره ما

آموزشگاه زبان انگلیسی مهر سجاد MCI از سال ۱۳۸۱ در مشهد در زمینه آموزش زبان انگلیسی شروع به فعالیت کرد، ما در موسسه مون فقط ۳ تا زبان رو به صورت تخصصی کار میکنیم در همه سطوح، چون اعتقادمون اینه که رو تعداد زبان کمتری با کیفیت کار کنیم بهتره تا تعداد زیادی زبان باشه ولی با کیفیت پایین.

فضای مجازی

تمامی حقوق متعلق به موسسه MCI میباشد
شروع ترم یک زبان فرانسه

ترم یک زبان فرانسه داره از پنجشنبه 27 اردیبهشت شروع میشه اگر به مکالمه فرانسه علاقه داری از دستش نده !