موسسه آموزش زبان MCI

۳۸۴۵۲۵۲۴

info@mehrsajjad.ir

موسسه زبان mci

جهت ثبت سفارش و خرید با موسسه تماس حاصل فرمایید:

Engilish Collocations in use

یاد گرفتن کلمان هم نشین (Collocations) باعث می شود که زبان آموزان انگلیسی صحیح و طبیعی را صحبت کنند. کلمات هم نشین کلماتی هستن که اغلب با همدیگر استفاده می شوند. مجموعه کتاب های English Collocation in Use که در دو سطح متوسط و پیشرفته منشر شده اند سعی کرده است این مهم را برای علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی تسهیل کند.
تسلط و نحوه صحبت کردن خود را مانند یک فرد بومی در انگلیسی بهتر کنید.Collocations ترکیبی از کلمات است که غالباً با هم ظاهر می شوند.

گفتگوها را در متن، با موضوعات مختلف از جمله “استفاده از اینترنت” و “سخنرانی ها” بیاموزید. به لطف تحقیقات کمبریج در مورد چگونگی صحبت کردن و نوشتن انگلیسی، در مورد چیزهایی که یاد می گیرید اطمینان داشته باشید و با نکات مطالعه و فعالیت های بعدی، در مطالعه خود بهتر باشید و مطمئن باشید انگلیسی را مانند یک فرد بومی خواهید آموخت.

کتاب English Collocations in Use Intermediate شامل توضیحات و تمرین درمورد انگلیسی برای زبان آموزان سطح متوسط (B1 تا B2) است. همچنین برای خودآموزی و هم برای فعالیت های کلاسی نیز مناسب است.

 

English Collocations in Use

درباره ما

آموزشگاه زبان انگلیسی مهر سجاد MCI از سال ۱۳۸۱ در مشهد در زمینه آموزش زبان انگلیسی شروع به فعالیت کرد، ما در موسسه مون فقط ۳ تا زبان رو به صورت تخصصی کار میکنیم در همه سطوح، چون اعتقادمون اینه که رو تعداد زبان کمتری با کیفیت کار کنیم بهتره تا تعداد زیادی زبان باشه ولی با کیفیت پایین.

فضای مجازی

تمامی حقوق متعلق به موسسه MCI میباشد
ثبت نام ترم تابستان 1403 موسسه زبان MCI

  ثبت نام ترم تابستان شروع شد!